Комунальники замовили нову інтерактивну дошку для Алеї пам’яті захисників в Полтаві

Автор: Єгор Рудь, 22 травня, 16:29

Фото: Розбита інтерактивна дошка у 2019 році


Щоб уберегти після встановлення нову дошку від вандалів, комунальники вирішують питання щодо відеонагляду.

КП «Декоративні культури» уклало договір на виготовлення інтерактивної дошки з ФОП Слєпушков, який має її виготовити за 45 днів. Після цього дошку скомплектують та змонтують і  встановлять на Алеї пам’яті захисників на Сході України. Кошти на відновлення нової дошки, перерахували на рахунок підприємства у вівторок, 12 травня. Про це розповів у п’ятницю, 22 травня,  інженер КП «Декоративні культури» Володимир Усов:

«Позавчора я був у цій організації. Усе пішло в роботу. Тобто, після нашої проплати розпочалася закупівля матеріалів, тому що інтерактивна дошка складається із декількох елементів, для чого деякі матеріали закуповуються на території України, а інші за її межами».

За виготовлення, комплектування та монтування інтерактивної дошки комунальне підприємство заплатило 60 тис. грн. Також є ідея встановити відеокамери в тій частині парку імені Івана Котляревського, де встановлена інтерактивна дошка. Комунальники уже звернулися до управління ЖКГ та чекають відповідь щодо встановлення відеонагляду.

Додамо, що ФОП Слєпушков виготовляв минулу інтерактивну дошку, яку пошкодили в листопаді, 2019 року в Алеї пам’яті захисників на Сході України.

Нагадаємо, що на пошкоджену інтерактивну дошку правоохоронці наклали арешт.

Опублікована: 22 травня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація