Сміттєзвалище у Макухівці
Сміттєзвалище у Макухівці

Фото ЗМІСТу

Два місяці тому рятувальникам вдалося загасити масштабну пожежу, яка здійнялася на сміттєзвалищі у Макухівці. За кілька днів комунальники почали пересипати звалище, щоб позбавити місцевих від постійни задимлень, проте не встигли закінчити роботи.

Про це 28 березня ЗМІСТу розповів керівник комунального підприємства КАТП-1628 Артем Іванюк. 

30 січня працівники КАТП-1628 розпочали роботи з пересипання сміттєзвалища спеціальною сумішшю, яка повинна позбавити місцевих мешканців від постійного задимлення. Спільно з комунальниками працювали й рятувальники. 

Станом на 28 березня працівникам КАТП-1628 вдалося пересипати частину звалища, при цьому вони використали 2 млн, які раніше виділили з бюджету громади. Нині комунальники проводять тендер, щоб закупити матеріали і завершити роботи. 

Нагадаємо, що 26 січня на засіданні депутатської комісії Полтавської міської ради місцеві мешканці Макухівки звернулися до депутатів зі скаргами на бездіяльність влади та комунальників.

Цього ж дня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Пізніше з бюджету виділили 4,5 млн для того, щоб пересипати звалище. 

Loading...