Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Пляж у Полтаві. Фото з відкритих джерел

Копач «Спецкомбінату похоронно-ритуального обслуговування» отримав 4 роки умовного терміну за конфлікт, який спровокував на пляжі.

Про це відомо з вироку Октябрського районного суду Полтави.

8 квітня на першому міському пляжі працівник КП почав вимагати від компанії підлітків показати документи. Коли ті відмовилися, комунальник дістав револьвер STALKER 3, навів його на дітей та продовжив вимагати особисті документи. Потім копач націлив пістолет на хлопця, вимагав від нього лягти на землю чи стати на коліна.

Його дії кваліфікували як хуліганство. 27 травня чоловік уклав угоду про визнання винуватості, де погодився на призначення йому покарання у виді позбавлення волі на 4 роки умовно. Сумку та револьвер копача конфіскували у дохід держави.

Також у Полтаві суд дозволив затримати зрадника, який з 2014 року воює проти України у складі терористичної організації «ДНР». З квітня 2014 року, перебуваючи на тимчасово непідконтрольній владі України території, підтримує ідеї та мету терористичної організації «ДНР» та перейшов на її бік.

Надалі прийняв присягу на вірність терористичній організації і вступив у «внутрішні війська МВС ДНР», де отримав звання «підполковник» та був нагороджений відзнаками керівництва терористичної організації «ДНР» - відзнакою «Георгиевский крест» IV ступеня та годинником від терориста й «Глави ДНР».

14 червня зраднику повідомили про підозру й вручили її захиснику. Поки що чоловік переховується від слідства, тому оголошений в розшук, а дозвіл на його затримання уже надали.

Loading...