Планують реконструкцію котельні на вул. Квітуча 6-к, що розташована у 109 мікрорайоні Полтави. Торік її використовували «на підмогу» в опаленні мікрорайону.

Роботи, які оцінили у 34 млн 168 тис. грн, планує замовити «Полтаватеплоенерго». Про це ЗМІСТу стало відомо 24 вересня з платформи публічних закупівель.

У тендерній документації йдеться, що метою реконструкції котельні є підвищення потужності котельні, через збільшення приєднаного теплового навантаження. Це забезпечить її роботу без постійного обслуговуючого персоналу.

Реконструкція котельні та переведення її роботи в автоматизований режим містить наступні заходи:

  • демонтаж всього комплексу існуючого технологічного обладнання;
  • встановлення п’яти жаротрубних сталевих високоефективних (ККД=96%) водогрійних котлів,  тепловою потужністю по 4150 кВт кожний (з економайзерами);
  • встановлення нового насосного обладнання, засобів регулювання;
  • автоматизацію управління та контролю процесів роботи котлів, тепломеханічного обладнання та відпуску тепла 
  • реконструкцію існуючої системи газопостачання котельні, встановлення автоматизованих модульованих газових дуттьових пальників,
  • реконструкція існуючого ГРУ котельні, влаштування нового вузла обліку газу;
  • влаштування систем електропостачання та автоматичного керування роботою котлів, котельні та автоматикою безпеки;
  • робота нових котлів передбачена в автоматичному режимі, без постійного обслуговуючого персоналу.

Роботи мають виконати до 30 вересня 2022 року.

Також у кінці серпня на територію турбомеханічного заводу привезли котел, який планували встановити, та відновили зрізані труби. «Полтаватепло» планують 24 вересня виділити 16 млн грн для робіт для початку опалення. Як хочуть витратити кошти, читайте тут.

Нагадаємо, у школі-гімназії № 9, корпусі політехнічного ліцею у пров. Заячому, 1А та школі №5 планують організовувати пункти тимчасового розміщення та обігріву людей 109-мікрорайону. Їх використають унаслідок надзвичайної ситуації, коли не зможуть увімкнути опалення.

Loading...