КП «Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування» придбало косарку за завищеною ціною

Автор: Ксенія Омельченко, 12 серпня, 18:00

Фото: КП «Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування» придбало косарку за завищеною ціною (фото - agro-ukraine.com)


ФОП Заканич Михайло Михайлович отримає від комунального підприємства 60,1 тис. грн.

 Під час закупівлі комунальникам не вдалося зекономити. Адже підприємець виставив ціну, яка співпадала  з очікуваною вартістю предмету закупівлі - роторна косарки фірми Wiraх разом з карданним валом.

І що цікаво, ціну під час закупівлі не тільки не знижували, а ще й могли завищити.

Файл 1 

Зауважимо, що це не єдина пропозиція на ринку, але варіантів схожих косарок за 60 тис. грн журналісти з усього різноманіття не помітили.

 Файл 2

 

Ситуацію трохи прояснює інша закупівля. Йдеться про купівлю КП "Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування" фронтальний навантажувач з ковшом. Купили його у згаданого вище ФОПа Михайла Заканича за 72,4 тис. грн.

Як на сайті публічних закупівель «Рrozorro», так і в договорі детальної моделі навантажувача чиновники не прописали. Але навіть за таких умов, переглядаючи пропозиції інтернет-магазинів, можна знайти купу подібних товарів значно дешевше.

 Файл 3

У день закупівлі навантажувача, комунальне підприємство купило у ФОПа Михайла Заканича ще й подрібнювач для гілок та деревини. Вартість техніки – майже 99 тис. грн. Однак, чи адекватна у цьому випадку ціна – визначити складно, адже у договорі знову не прописано моделі необхідної підприємству техніки. Загалом по Україні подрібнювач можна знайти і по 373,3 тис. грн, і по 3,4 тис.грн.

Сумніви також визиває факт, що вказаний ФОП поки що отримує замовлення лише від КП "Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування". 

Опублікована: 12 серпня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація