XPpvFJCAGlLuXwDv

Долучитися до участі у другому Міжнародному фестивалі Полтавської галушки запрошують усіх бажаючих. Дійство відбудеться 8-9 червня цього року на Соборному майдані та Івановій горі.

Критеріями для учасників залишається креативність і відповідність головній темі – «Полтавській галушці». Чекають на майстрів сувенірної продукції, які готові вражати, дивувати та надихати гостей свята.

Адже, за словами організаторів, метою фестивалю є популяризація гастрономічного туризму Полтавщини через унікальну автентичну кухню у поєднанні з історією, культурою та традиціями краю. А брендом Полтавщини є автентична страва – «полтавська галушка», яка є гастрономічним символом міста і характерною ознакою національної кухні.

Одна з організаторок фестивалю Яніна Барибіна відзначає важливість творчої співпраці та радіє з того, що саме під час минулорічної підготовки для неї відкрилось нове обличчя Полтави, – через знайомство з людьми, які хочуть змін, і для яких важливо створювати події та надихати інших.

Тому вона дякує усім, хто задає динаміку нашому місту і творить його новий імідж.

Організатори вже посилено готуються до свята і діляться враженнями:

«Концепція фестивалю вималювалася красива: інформацфйно насичена, піснями заспівана, танцями затанцьована, вінками заплетена, гостями запрошена, ясним сонечком домовлена, смакотою замішана, з Іваном Котляревським узгоджена, магією зачарована!», – фантазує засновниця свята Лариса Семеняга.

Для участі та пропозицій можна зв`язатися з координаторами фестивалю:

Залучення спонсорів та загальна координація: Лариса Семеняга,  телефон+380668559099.

З організаційних питань: Юліана Линник  (julianalynnyk@gmail.com).

З питань залучення  рестораторів: Орисенко Олена  (orisenkoelena@gmail.com).

Зв’язки з громадськістю та ЗМІ Яніна Барибіна (barybinaya@ukr.net).

Loading...