Полтавське депо
Полтавське депо

(Фото – ПМР)

Міський голова Кременчука Віталій Малецький доручив керівнику тролейбусного управління провести перевірку підстанцій, які живлять тролейбусну мережу та запобіжні системи тролейбусів.

Про це він повідомив 13 вересня.

Також керівництву тролейбусного управління доручили перевірити стан зимової гуми, провести ревізію акумуляторних блоків та всіх важливих вузлів та агрегатів.

«11 вересня наслідки ракетного удару по енергетичній інфраструктурі відчули на собі у кількох областях. У Полтаві через стрибок напруги загорілося кілька тролейбусів. Ми зробимо все, щоб уникнути подібних випадків у Кременчуці», – пише Малецький.

11 вересня у Полтаві сталося задимлення двох тролейбусів. Зі свого боку міський голова Полтави провів робочу нараду на КП «Полтаваелектроавтотранс». Про те, чи надали доручення пресслужба не повідомляє, але відомо, що Олександр Мамай подякував водіям за те, що вони дотримувалися посадових інструкцій у критичній ситуації й скористалися вогнегасниками.

Того вечора під час повітряної тривоги ввечері росіяни влучили ракетами по інфраструктурним об’єктам на Харківщині, тому спостерігалися проблеми з електроживленням та водопостачанням. Їх оперативно розв’язали. Причиною став удар по Харківській ТЕЦ-5 – одній з найбільших теплоелектроцентралей в Україні, що розташовується поблизу села Подвірки Дергачівського району Харківщини.

Loading...