«Кремінь» у меншості поступився «Інгульцю» в Полтаві (ФОТО)

Автор: Богдан Проскуров, 12 жовтня, 11:01

У п’ятницю, 11 жовтня, на стадіоні «Локомотив» у Полтаві відбувся матч 13 туру першої ліги чемпіонату України з футболу. Кременчуцький «Кремінь» приймав «Інгулец» з селища Петрове Кіровоградської області.

Як не дивно, але в грі проти одного з лідерів першості команда Володимира Прокопиненка трималася більш ніж гідно та зуміла нав'язати боротьбу. Втім зіштовхнулася і з низкою проблем. Так, закінчували кременчуківці перший тайм у меншості — вилучення отримав Дмитро Зозуля.

«Кремінь» поступився «Інгульцю» в Полтаві

Навіть маючи чисельну перевагу на полі гості не могли забити аж до 74 хвилини. Відзначився Дмитро Фатєєв. За лічені хвилини «Кремінь» залишився вдев'ятьох. Поле покинув Олександр Городенко. А далі команду з Кіровоградщини прорвало. В останню десятихвилинку Ніка Січінава та Максим Ковальов довели рахунок до розгромного. У підсумку 0:3 – переконлива перемога «Інгульця».