Легально працевлаштованих полтавців стало більше, а безробітних – менше

Автор: Анастасія Добряк, 15 червня, 11:30

Фото: Кількість офіційно працевлаштованих полтавців більша, ніж минулоріч (Джерело – bilyayivka.city)


Порівняно з аналогічним минулорічним періодом, кількість працевлаштованих осіб на Полтавщині зросла на 22 тисячі.

Про це повідомили на сайті Полтавської ОДА у понеділок, 10 червня. За словами заступниці начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Полтавській області Оксани Мисик, на початок 2019 року працевлаштованих людей в області налічували близько 324 тисячі осіб, то вже у квітні їх кількість склала 346 тисяч:

«Сформувалася позитивна тенденція: працевлаштованих на 4 тисячі осіб більше, ніж звільнених. Так, працевлаштовано 18 тисяч, а звільнено відповідно 14 тисяч людей. Також зросла середньомісячна заробітна плата, з якої сплачується єдиний соціальний внесок, до 9205 гривень».

Загалом із початку 2019 року провели близько тисячі заходів щодо необхідності офіційного працевлаштування. Начальник Управління Держпраці у Полтавській області Сергій Щербак вважає, що завдяки цьому роботодавці добровільно оформлюють працівників. На його думку, роль також відіграє постійний контроль оформлення трудових договорів, умов роботи полтавців та штрафи.

До прикладу, за одного неоформленого або неправильно оформленого працівника підприємству доведеться має сплатити 120 тисяч гривень штрафу. Тому з боку роботодавців є розуміння, що потрібно сплачувати заробітну плату працівникам не в конвертах, а офіційно.

Опублікована: 15 червня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація