jjdwz6jhk618geN5

Держпідприємство «Агентство місцевих доріг Полтавської області» оголосило закупівлю щодо утримання автодоріг загального користування місцевого значення Полтавської області та штучних споруд на них. Про це стало відомо в понеділок, 21 жовтня, з порталу «Рrozorro». Йдеться про утримання доріг області протягом 2020-2022 років з очікуваною вартістю 3,87 млрд грн. Під утриманням мається на увазі цілий перелік робіт. […]

Держпідприємство «Агентство місцевих доріг Полтавської області» оголосило закупівлю щодо утримання автодоріг загального користування місцевого значення Полтавської області та штучних споруд на них.

Про це стало відомо в понеділок, 21 жовтня, з порталу «Рrozorro».

Йдеться про утримання доріг області протягом 2020-2022 років з очікуваною вартістю 3,87 млрд грн.

Під утриманням мається на увазі цілий перелік робіт. Зокрема, ліквідовувати руйнацію земляного полотна, очищати дороги та узбіччя від сміття, періодично косити траву та боротися з бур’янами, готувати протиожеледні матеріали та обробляти ними дороги тощо.

При цьому для учасників торгів держпідприємство встановило два кваліфікаційні критерії: наявність матеріально-технічної бази та кваліфікованих працівників.

Зазначимо, у 2017 році аналогічну послугу надавала фірма «Алві Род». Нині правоохоронці підозрюють, що керівництво ОДА отримувало хабарі від цієї фірми. Справа дійшла до обшуків Полтавської ОДА працівниками Національного антикорупційного бюро України.

У 2018 році підряд на утримання доріг отримала фірма-новачок «БК”СТАРТ-ІНВЕСТ”». За рік область заплатила 49,9 млн грн

У 2019 році ця фірма знову отримала підряд, однак ціна за послугу зросла до 135 млн грн за рік. Та як дізнався у серпні ЗМІСТ, цього року ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» підписало ще 4 неконкурентні договори з підрядником. Таким чином, вартість договору за 2019 рік зросла майже на 46%.

За даними аналітичної системи «Youcontrol», раніше серед засновників «БК”СТАРТ-ІНВЕСТ”» був Денис Котов.

Зазначимо, що цей підприємець значиться у «справі Онуру». Як встановили правоохоронці, представництво «Онуру» купувало у фірми, що пов’язана з Денисом Котовим ґрунт. Натомість фірма начебто купувала цей ґрунт у фірм з ознаками фіктивності. Тоді правоохоронці припустили, що насправді ґрунт можуть добувати у самовільному кар’єрі, розташованому поблизу села Коломійцеве.

При цьому СБУ виявило, що таким чином через фірму пов’язану з Котовим «Онур» міг вивести «в тінь» 25 млн грн.

Наразі за перерахованими напрямками ведеться слідство.

Loading...