Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

(Джерело – «Суспільне»)

Господарський суд зареєстрував позов «Полтаватеплоенерго» та призначив засідання на 4 березня.

9 лютого обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» подало до суду на ТОВ «Полтаватепло» про стягнення 3 млн 855 тис. 931 грн. Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

Полтавський господарський суд прийняв позовну заяву і відкрив провадження в справі. Суд почне розгляд справи 4 березня о 10:00. Також суд викликав на підготовче засідання всіх учасників справи.

Прессекретар «Полтаватеплоенерго» Олександр Циганок розповів, що «Полтаватепло» заборгувало до 4 млн грн за використану теплову енергію приблизно з 1 грудня до середини січня.

«Заборгованість залишилася. Оскільки «Полтаватепло» повністю не розрахувалося за грудень в обсязі 3 млн грн і за частину січня до 1 млн грн».

Нагадаємо, що з «Полтаватеплоенерго» вже подавало до суду на «Полтаватепло» для стягнення боргу, але суд скасував позов.

15 січня «Полтаватепло» почало опалювати 109-мікрорайон. За жовтень підприємство сплатило борг 360 тис. грн. За угодою підприємство, відповідно до ухваленого графіка, виплачуватиме борг понад 3 млн грн за тепло. З міського бюджету «Полтаватепло» отримало майже 2 млн грн.

Раніше «Полтаватеплоенерго» попереджувало мешканців 109-мікрорайону про відключення тепла через заборгованість «Полтаватепло».

Loading...