97275e23-daeb-40c9-b5f5-681f579297ce-1

Полтавських перевізників закликають вакцинуватися і показувати приклад жителям міста, а на ринку працюють люди, які готують працівників та відвідувачів зробити щеплення у пересувному комплексі на вихідних.

Про це розповіли голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов та директор Департаменту охорони здоров’я ПОДА Віктор Лисак 21 липня.

Олег Синєгубов каже, що на ігнорування карантину реагують. Ситуацію з дотриманням вимог аналізують й спілкуються з поліціянтами. Також спілкуються з керівництвом Полтавської громади щодо проблем й нагадують, що бездіяльність може ускладнити перебіг четвертої хвилі коронавірусу, на яку очікують за кілька місяців.

Віктор Лисак говорить, що нині головним є розуміння небезпеки і свідоме ставлення жителів Полтави до карантинних обмежень. Департамент охорони здоров’я працює з Держпродспоживслужбою, а також систематично збирають наради щодо ліквідації наслідків пандемії.

У червні Кабінет Міністрів пом’якшив карантинні обмеження, дозволивши цілодобово працювати закладам громадського харчування, а також проводити масові заходи.

Які обмеження нині діють:

  • масковий режим у громадських місцях – у крамницях, громадському транспорті, ТРЦ тощо;
  • перевезення тільки сидячих пасажирів у громадському транспорті;
  • проведення заходів за участю більше однієї особи на 4 кв. метри площі будівлі або території.

Щодо масових заходів, то карантинні обмеження скасовують для тих подій, учасники яких мають негативний тест на COVID-19, отриманий  не більше ніж за 72 години до заходу, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

Loading...