Матковський прокоментував заяву Шамоти щодо дестабілізації роботи міської ради

Автор: Віталій Крицький, 25 березня, 12:20

Фото: Олександр Мамай, Андрій Матковський, Світлана Нестуля, Олександр Шамота (фото Олега Журавльова)


За словами депутата Матковського, заяви Олександра Шамота – «повна дурня».

Нагадаємо, сьогодні, 25 березня, під час апаратної наради, в.о. міського голови Олександр Шамота заявив, що депутат міської ради від «БПП» Андрій Матковський та його команда дестабілізують роботу міської влади, а також хочуть, щоб Шамота був «ручним» секретарем.

Андрій Матковський заявив, що заяви Олександри Шамоти – «повна дурня», а міська рада та виконавчі органи працюють у звичному режимі:

«Щодо сьогоднішніх заяв Олександра Шамоти, то, якщо коротко, – повна дурня. Міська рада та виконавчі органи як працювали, так і працюють у звичному робочому режимі. Про те, що сьогоднішні робочі наради будуть проведені безпосередньо у структурних підрозділах міськвиконкому, то рішення прийняли ще минулого тижня представники депутатської більшості й довели до секретаря міської ради».

Також, за словами Матковського, сьогоднішня заява Шамоти – піар напередодні виборів:

«Сьогоднішня заява Шамоти не що інше, як намагання в останній тиждень перед виборами привернути до себе увагу, пропіаритися та отримати необхідні дивіденди для переконливої перемоги на виборах Президента кандидата від СДП. Чи воно їм допоможе – покажуть вибори».

Матковський нагадав, що коаліція свого часу більшістю депутатів прийняла рішення про обрання Шамоти секретарем, тому він, як секретар, повинен виконувати рішення ради й прислухатися до думки депутатів, адже за його роботу несе відповідальність уся коаліція, підсумував депутат.

Опублікована: 25 березня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація