Медична інформаційна система обійдеться Полтавській центральній районній клінічній лікарні майже у півмільйона гривень

Автор: Ксенія Омельченко, 16 серпня, 10:57

Фото: МІС обійдеться Полтавській центральній районній клінічній лікарні майже у півмільйона гривень (фото - pressa40)


Комунальне некомерційне підприємство «Полтавська центральна районна клінічна лікарня» закупляє медичну інформаційну систему та крипто-виріб. Про це стало відомо з порталу «Рrozorro».

За 50 одиниць товару лікарня планує заплатити 450 тис.грн.

Як зазначається у технічній документації до закупівлі, медична інформаційна система (МІС) має бути адаптована до потреб лікарні, буди побудована на базі ліцензійного програмного забезпечення, а продавець має бути уповноваженим Оператором Електронної системи охорони здоров’я (eHealth), що приєднався до відповідного Договору з ДП «Електронне здоров’я».

Відомо, що МІС має надавати доступ до різних груп своїх функцій відповідно до прав користувачів. Тобто, система включатиме модулі: реєстрація пацієнта, стаціонар, амбулаторія, електронна медична картка, дослідження, обстеження та результати аналізів, медичні зображення (PACS), управління запасами, управління фінансами, ключові показники діяльності, статистика, кабінет пацієнта, налагодження Системи та її адміністрування.

Модуль «Кабінет пацієнта» дозволить, через будь-який браузер на комп'ютері чи через окремий мобільний додаток, полтавцям зареєструватися, отримати свою медичну інформацію, записатися на прийом до лікаря, переглянути його рекомендації, оцінити діяльність медичного закладу та лікарні та навіть спілкуватися з лікарем.

Цікаво, що у випадку, якщо протягом 15 років лікарі виявлять критичні недоліки в роботі МІС, продавцю доведеться їх усунути. І на це йому виділяється не більше 12 календарних днів, або ж продавець може виплатити лікарні компенсацію у розмірі 10% від загальної суми договору на дату виявлення недоліків.

Також зауважимо, що відповідних систем існує кілька, а тому яку саме встановлять у районній клінічній лікарні поки невідомо. Аукціон закупівлі заплановано на 19 серпня.

Опублікована: 16 серпня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація