Фото
Фото

Правоохоронці повторно не просили суд продовжити дію запобіжного (Джерело – khersondaily.com)

Підозрюваного мали тримати в СІЗО, але 27 липня він вніс заставу та був звільнений з-під варти.

Правоохоронці повторно не просили суд продовжити дію запобіжного. Тому донька підозрюваного клопотала, щоби повернули 168 тис. грн, сплачені за заставу. Клопотання суд задовольнив 28 вересня. Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

Із судової ухвали відомо, що строк запобіжного тривав із 23 липня до 19 вересня. У цей час підозрюваний повинен був прибувати за кожною вимогою до слідчого, прокурора чи слідчого судді, не виїжджати з міста, повідомляти про зміну роботи чи місця проживання та не спілкуватись зі свідками.

Згодом, 5 жовтня прокурор Полтавської обласної прокуратури подав скаргу, аби суд відмовив у поверненні застави. Але суд відмовив прокурору у відкритті апеляційного провадження.

Нагадаємо, що 30 липня обрали міру запобіжного для службовця Кременчуцької міжрайонної медико-соціальної експертної комісії № 1 загального профілю. Чоловіка підозрюють у тому, що він, спільно з іншими членами комісії, за гроші оформляв інвалідність.

Чоловік отримував від людей гроші, які члени комісії потім ділили між собою.

На початку вересня 2019 року службовець попросив у чоловіка 1,2 тис. доларів. Останній звернувся до правоохоронців. У січні 2020 року, під контролем поліціянтів, він передав частину суми – 400 доларів. За це він у червні 2020 року поштою отримав необхідний акт, згідно з яким мав другу групу інвалідності.

Після цього підозрюваний зателефонував йому, щоби попросити решту – ще 800 доларів. 21 липня чоловік передав йому гроші. За кілька годин після цього службовця затримали. Наступного дня йому повідомили про підозру.

Loading...