Мер Полтави захистив диплом магістра (ВІДЕО)

Автор: Анна Єгорова, 6 грудня, 14:38

Фото: Мер Полтави Олександр Мамай здобув диплом магістра


Сьогодні, 6 грудня, в Полтавській державній аграрній академії мер Полтави Олександр Мамай захищав свою магістерську роботу. Йому це вдалося на «відмінно».

Тема доповіді та роботи мера – «Вплив умов вирощування на урожайність і якість пшениці озимої». За словами декана факультету агротехнологій та екології Миколи Маренича, особливого ставлення до міського голови не було і навчався він нарівні з іншими студентами-заочниками.

Мер зачитав доповідь і впевнено відповів на запитання екзаменаційної комісії у складі Олександра Пипка, Віктора Тищенка, Віктора Писаренка та Миколи Маренича. Рецензент роботи Олександр Пипко (завідувач, професор кафедри рослинництва, кандидат сільськогосподарських наук, доцент), який надавав оцінку й бакалаврській роботі мера, висловив свій захват і відзначив досвід студента в галузі.

Олександр Мамай відповідає на запитання екзаменаторів

Інші члени комісії запропонували меру стати Героєм України, якщо б той сприяв розвитку органічного землеробства, а також двічі Героєм України – за вирощування вітчизняних сортів пшениці, яке Олександр Мамай практикував, керуючи агропідприємством.

Сам Олександр Мамай зазначив, що почував себе впевнено, адже займався сільським господарством більше 15-ти років, тому весь досвід пропустив через себе:

«Дійсно, приємно, що професура теж пройшла багато практики, і сьогодні (думаю, ви звернули увагу), що ми з ними розмовляли однією мовою. Якщо і треба було здобути вищу освіту – я прийняв рішення здобути її саме за фахом, до якого в мене лежить душа. Сьогодні я міський голова; якщо завтра не оберуть – піду займатися сільським господарством: те, чим я займався, те, що я знаю».

Міський голова прийшов на захист із групою підтримки: чоловіком, який завжди його супроводжує (вочевидь, охоронцем) і Наталією Сук, своєю заступницею. Захист очільник міста почав першим із групи;  виступ загалом тривав близько 20-ти хвилин. Як пізніше повідомили в деканаті факультету, Олександр Мамай здобув оцінку 90 балів (А) зі ста. Далі мер направився на засідання виконавчого комітету міської ради.

Згідно з досьє ІВ «Полтавщина», Олександр Мамай у вересні 2000-го року очолив сільськогосподарське підприємство «Інтер-Агро» – одне з найбільших агроформувань у Полтавській області, – яке 2012-го року продане агрохолдингу «Kernel».

Міським головою вперше Олександра Мамая обрали в 2010 році; тоді ж він і розпочав навчання у виші, де в 2015-му здобув диплом бакалавра агрономії. Пізніше вступив до магістратури.

 

Опублікована: 6 грудня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація