I7FgVFxq0R4D2XHn

Колегія суддів Крюківського районного суду Кременчука винесла вирок 57-річному шпигуну з Кременчука. Про це повідомляє Військова прокуратура центрального регіону України. Хоча чоловік повністю визнав свою вину, суд все одно засудив його до 12 років позбавлення волі. Як повідомляв ЗМІСТ, у липні 2019-го контррозвідники Управління СБУ в Полтавській області під процесуальним керівництвом Головної військової прокуратури викрили […]

Колегія суддів Крюківського районного суду Кременчука винесла вирок 57-річному шпигуну з Кременчука. Про це повідомляє Військова прокуратура центрального регіону України.

Хоча чоловік повністю визнав свою вину, суд все одно засудив його до 12 років позбавлення волі.

Як повідомляв ЗМІСТ, у липні 2019-го контррозвідники Управління СБУ в Полтавській області під процесуальним керівництвом Головної військової прокуратури викрили колишнього працівника МВС України на розвідувально-підривній діяльності за завданням ФСБ Російської Федерації.

Співробітники спецслужби встановили, що мешканець Полтавщини, колишній працівник органів МВС України, був завербований у 2014 році на матеріальній основі на території тимчасово анексованого Криму. У вербуванні брали участь співробітники УФСБ РФ у РК та м. Севастополь, які є колишніми військовослужбовцями СБУ, що зрадили військовій присязі та перейшли на бік ворога.

Оперативники СБУ задокументували, що виконуючи завдання російської спецслужби, зловмисник збирав розвідувальну інформацію щодо діяльності військових частин, національно-патріотичних рухів на Полтавщини. Він також передавав кураторам списки мобілізаційного резерву, а також добровольців і волонтерів регіону, які брали участь в АТО/ООС.

Зібрані матеріали агент пересилав через відпрацьовані співробітниками ФСБ РФ канали електронного зв’язку, а також під час особистих зустрічей з кураторами на території АР Крим та РФ.

Під час проведення санкціонованих слідчих дій за місцем проживання агента, правоохоронці виявили та вилучили електронні носії інформації, на яких оброблялися та зберігалися зібрані дані та документальні матеріали, засоби зв’язку, що використовувалися ним для контактів з представниками російської спецслужби, комп’ютерну техніку, а також грошові кошти в іноземній валюті, у т.ч. російських рублях.

Loading...