Мешканці Лубенського району мають вибрати ринкового постачальника газу – Нафтогаз
Мешканці Лубенського району мають вибрати ринкового постачальника газу – Нафтогаз

(Фото – atn.ua)

З 13 лютого «Лубнигаз» припинив постачання газу клієнтам у Лубнах та районі. Наразі побутових споживачів обслуговує постачальник «останньої надії» (ПОН).

ПОН – це тимчасовий  механізм страхування споживачів, який надає можливість людям, які тимчасово залишилися без постачальника не залишитися без газу, поки вони не знайдуть нового постачальника. Про це повідомила на фейсбук-сторінці газопостачальна компанія «Нафтогаз Україна».

У повідомленні йдеться про те, що мешканці Лубен та Лубенського району мають вибрати та  підключитися до ринкового постачальника газу.  Вибрати та порівняти ціни постачальників можна ресурсах «ГазПравда» чи «Газотека».

Також споживачі можуть підключитися до ГК «Нафтогаз Україна» як до постійного постачальника. Це можна зробити на сайті «Нафтогаз» або у веб-версії «Приват24». Також можна звернутися у відділення «Ощадбанку», за адресою: місто Лубни, вул. Ярослава Мудрого, 47а. З 1 квітня «Лубнигаз» планує запропонувати споживачам, які не мають заборгованостей, укласти нові договори на постачання газу. Більше можете дізнатися за посиланням.

Loading...