Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Джерело – unian.ua

Компанію внесли до списку спонсорів війни через позицію її керівництва продовжити працювати в росії після початку повномасштабного вторгнення.

Про це повідомили в Національному агентстві з питань запобігання корупції 28 лютого.

Metro Cash & Carry продовжує сплачувати податки в росії, а керівництво компанії напряму займається транспортуванням російського газу до Центральної та Східної Європи. Також Metro не відмовилося від оплати за товари картками «Мір» Сбербанку та продовжує реалізувати нові проєкти в країні-агресорі. 

Посилаючись на дослідників діяльності Metro, НАЗК повідомляє, що мережа в росії торгувала «кувалдами Вагнера» – атрибутом найманців терористичної організації «ПВК Вагнер». Предмет набув популярності після публікації відео, де нібито страчують бійців ПВК, які повернулися з українського полону.

Metro продовжує працювати в Україні, а один із гіпермаркетів розташований під Полтавою.

На фейсбук-сторінці української мережі компанії повідомили, що команда МetroУкраїна засуджує російську агресію та з перших днів великої війни неодноразово зверталася до штаб-квартири в Дюссельдорфі щодо закриття бізнесу на території росії. Українська команда Metro має намір продовжити переконувати штаб-квартиру зробити це.

Метою внесення до переліку міжнародних спонсорів війни є вплив на компанії, які не закрили бізнес в росії, через інститут репутації. Продовжувати працювати в країні, яка веде загарбницьку війну, означає спонсорувати її продовження через сплачені податки.

Внесення до створеної міжнародною компанією London Stock Exchange Group бази має допомогти захистити світовий фінансовий сектор від спонсорів російської війни.

Loading...