Мінкульт продовжив проект, в якому брала участь Полтавщина

Автор: Анна Аксюк, 18 квітня, 08:13

Фото: Мінкульт продовжив проект, в якому брала участь Полтавщина (Джерело - bigimpression.uccs.org.ua)


Цьогоріч планують знову здійснити конкурс культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження», який був реалізований і в 2018році.

Тоді було здійснено вісім проектів, до яких потрапило і місто на Полтавщини – Гадяч, з Фестивалем молодих сучасних театрів.

Про початок конкурсу повідомляє Міністерство культури України, про що затверджено відповідне положення.

Як зазначають в описі проекту, він покликаний показати значний культурний спадок невеликих міст і містечок нашої держави, а також залучити можливості децентралізації для перетворення невеликих населених пунктів на самостійні  адміністративні одиниці з власним культурним ресурсом.

Проекти реалізуватимуть з 15 липня по 20 листопада 2019 року на засадах співфінансування з державного бюджету на рівні не більше ніж 70%, та з місцевих бюджетів, чи з інших джерел, не заборонених законодавством, – на рівні не менше ніж 30 %.

З державного бюджету для здійснення «малих», «середніх» та «великих» проектів передбачено профінансувати кожен проект на суму від 100 тисяч до 5 мільйонів, в залежності від масштабу. Загалом на реалізацію конкурсу цього року уряд виділив 50 мільйонів гривень. Це дозволять реалізувати близько ста таких подій у невеликих містах. Минулого року пілот конкурсу «Малі міста – великі враження» було реалізовано 8 зі 158 проектів для впровадження пілотних культурних стартапів, що пов'язані із культурною спадщиною.

Для участі у конкурсі ініціатори мають подати заявки на електронну адресу Організаційної групи (culture2019@ukr.net) до 15 травня 2019 року. Переможці будуть оголошені 5 липня.

Цьогорічній конкурс пройде під гаслом «Дивись, Україно!».

Нагадаємо, Фестиваль молодих сучасних театрів у Гадячі відбувся 29-30 вересня, в рамках проекту «Малі міста – великі враження». В ньому брали участь 11 театральних колективів з Полтави, районних центрів та сусідніх областей.

Організаторами виступили Міністерство культури України, Український центр культурних досліджень та Департамент культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації, Гадяцька міська рада.

Мінкульт продовжив проект, в якому брала участь Полтавщина (Джерело - bigimpression.uccs.org.ua)

 

Опублікована: 18 квітня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація