Олександр Біленький, Олег Діденко, Олег Кулініч
Олександр Біленький, Олег Діденко, Олег Кулініч

(Фото – tyzhden.ua)

Міністерство юстиції України хоче скасувати реєстрацію політсили у Окружному адміністративному суді Києва.

Причиною позову стало те, що «Довіра» не утворили достатню кількість обласних організацій, як цього вимагає закон протягом 6 місяців. Про це повідомили у пресслужбі суду 22 лютого.

Наразі ОАСК відкрив провадження у справі за позовом, розглядати справу будуть за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін. Лідером політичної партії «Довіра» є Олег Кулініч. ЗМІСТу Олег Кулініч розповів, що невдовзі голова партії офіційно висловить позицію, а партія не має проблем з реєстрацією обласних осередків:

«Є процедура реєстрації організацій. У нас із цим немає проблем, просто Мін’юст подав документи до суду. Я ж не можу коментувати рішення Міністерства. У партії є офіційна очільниця і вона надасть офіційну відповідь сьогодні чи завтра».

Офіційно головою партії є Олена Київець. На парламентських виборах Кулініча обрали народний депутатом по мажоритарному округу на Полтавщині. У Полтавській обласній раді є фракція партії «Довіра», а голова облради Олександр Біленький обирався саме від цієї політичної сили.

Loading...