Миргородський депутат, жорстоко побитий невідомими, пішов із життя

Автор: Анна Єгорова, 8 серпня, 11:53

Фото: Олег Супруненко (Джерело - svoboda.org.ua)


Увечері 7 серпня стало відомо, що Олег Супруненко, депутат Миргородської міської ради, жорстоко побитий невідомими 12 липня, пішов із життя в реанімації. Розслідування інциденту триває; основна версія – політичні мотиви.

Про смерть Олега Супруненка повідомили близько 20-ї години в соцмережах наближені до нього люди та однопартійці. 26 днів голова фракції ВО «Свобода» Миргородської міської ради боровся за життя в реанімації Полтавської обласної лікарні.

За цей час активісти двічі приїжджали на сесії Миргородської міської ради з вимогою до поліції звітувати про хід розслідування. За інформацією начальника Миргородського відділу поліції Володимира Реки, 12 липня Олега Супруненка знайшли близько 5-ї години ранку в Миргороді по вул. Єрківській на узбіччі проїзної частини без свідомості та з численними тілесними ушкодженнями.

Володимир Река (Джерело - pl.npu.gov.ua)

Депутат повертався велосипедом додому з Миргородського арматурного заводу, де працював слюсарем. Нападники також забрали чорний рюкзак з мобільним телефоном Nokia і нетбук. Однак пошуками Олега займалася його дружина Аніка: вона переживала, що чоловіка довго немає вдома.

Олег Супруненко (Джерело - соцмережі)

За словами побратимів Олега, після нападу він ненадовго прийшов до тями та розповів, що його били  арматурою та бітами приблизно п'ятеро людей в масках. Після цього Супруненко впав у кому. 

Побратими 29-річного депутата висловлюються рішуче щодо пошуку й покарання винних. Зокрема, очільник полтавських свободівців Юліан Матвійчук на сесії Миргородської міськради 4-го серпня зазначив:

«Від дебатів і звітів поліції Олегу краще не стало. Він досі без свідомості. За три тижні слідчих дій єдиним результатом стало покарання рядових поліцейських, які приїжджали на виклик і дві години говорили, замість шукати потерпілого.

Звертаюся до депутатського корпусу визначити термін справжнього звіту поліції з реальними результатами та конкретними прізвищами! Якщо громада втратить відчуття захисту від поліції – «Свобода» разом з миргородцями почнуть самостійно карати винних і забезпечувати здійснення своїх прав на безпеку».

В Олега лишилася дружина й маленький син. Банківські реквізити для підтримки родини: картка ПриватБанку 5168 7573 2553 9445, Аніка Лісовець.

Олег Супруненко з родиною (Джерело - соцмережі)

 

Опублікована: 8 серпня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація