sesiya_23.11.2021_1

26 листопада Полтавська міська рада планує проголосувати за погодження проєкту землеустрою ділянки площею для «Аеропорт-Полтава». При цьому опозиція та Олександр Мамай залишаються на своєму.

Про це говорять голова фракції «Слуги народу» Юрій Бражник та Олександр Мамай 25 листопада.

Компромісу у голосуванні за питання щодо аеропорту допоміг досягнути голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов. Як пише видання «Полтавщина», міський голова Полтави Олександр Мамай вирішив не «пакувати» по проєкту рішення оренду землі на вул. Раїси Кириченко, 26 після розмови з очільником ПОДА:

«Він просив мене провести результативне голосування. Я хочу сказати, що він завжди ставився до мене, як до міського голови, чесно. Тому він є одним із небагатьох людей, яким я не можу відмовити».

Юрій Бражник говорить, що попри суперечки з Олександром Мамаєм публічно, фракції між собою конструктивно спілкуються щодо питань в місті, але зберігають свою позицію та показують її в голосуваннях. На позачерговому засіданні міської ради за аеропорт голосуватимуть окремо, бо це буде єдине питання на порядку денному.

23 листопада опозиційні депутати збирали підписи, щоб скликати позачергову сесію Полтавської міської ради для питання аеропорту. Річ у тому, що того дня мало відбутися друге пленарне засідання сесії Полтавської міської ради. Опозиційні депутати реєструватися на засідання відмовилися, а дехто не прийшов взагалі. Депутати на засіданні не порозумілися, тому сесію визначили неповноважною.

Loading...