Міська влада компенсує майже півтори тисячі путівок у дитячі табори

Автор: Віталій Крицький, 15 березня, 16:31

Фото: Міська влада компенсує майже півтори тисячі путівок у дитячі табори (Джерело - dniprograd.org)


Усього планують оздоровити 1 тисячу 350 дітей пільгових категорій за кошти міського бюджету. Відповідний проект рішення мають прийняти на засіданні виконкому 17 квітня.

Так, у КЗ «ПДЗОВ «Супутник» оздоровчий відпочинок на 21 день коштує 6 тис. 350 грн. За бюджетні гроші планують відшкодувати 810 путівок. У СДЗОВ «Олімпійські надії» компенсують 540 путівок (одна зміна коштує 6 тис. грн.).

Окрім того, влада відшкодує пільговим категоріям дітей відпочинок у пришкільних таборах. Одна календарна зміна (14 днів) коштує 840 грн, вартість харчування – 60 грн/день.

Список пришкільних таборів

Список пришкільних таборів

Список пришкільних таборів

Нагадаємо, ЗМІСТ розповідав, що незалежно від того, чи підпадає дитина під пільгові категорії, вона має право на відшкодування частини вартості путівки на відпочинок у дитячому таборі у Полтавській області.

Додамо, за інформацією Полтавської ОДА, за літо 2018 року в дитячих закладах оздоровлення відпочили більше 77 тисяч дітей, що складає 55% від загальної кількості дітей в області. Серед них більше 9 тисяч скористалися Програмою часткового відшкодування вартості путівки на оздоровлення, що дозволило батькам придбати путівку за 25% від вартості (1 тис. 058 грн замість 5 тис. 996 грн). На це з обласного бюджету було  виділено 14 млн грн субвенції.

Крім того, щороку за кошти державного бюджету дітей відправляють в «Артек» і «Молоду гвардію» – цього року обіцяють близько 900-та путівок.

Опублікована: 15 березня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація