7vMT2AatvJOST0QM

7 лютого, стала відома фірма яка проведе капремонт тротуарів та елементів благоустрою вулиці Соборності в Полтаві. Спершу очікувана вартість робіт управлінням ЖКГ була заявлена в розмірі понад 162,5 млн грн. Та в результаті аукціону сума знизилася на 55,5 млн грн. На тендер подалися три фірми: ПрАТ «УКРАТОМЕНЕРГОБУД»; ТОВ «МАРК СТРОЙ»; ТОВ «Соцпроектбуд». Найбільш економічно вигідну […]

7 лютого, стала відома фірма яка проведе капремонт тротуарів та елементів благоустрою вулиці Соборності в Полтаві.

Спершу очікувана вартість робіт управлінням ЖКГ була заявлена в розмірі понад 162,5 млн грн. Та в результаті аукціону сума знизилася на 55,5 млн грн.

На тендер подалися три фірми:

  • ПрАТ «УКРАТОМЕНЕРГОБУД»;
  • ТОВ «МАРК СТРОЙ»;
  • ТОВ «Соцпроектбуд».

Найбільш економічно вигідну пропозицію подало київське ПрАТ «УКРАТОМЕНЕРГОБУД». Підприємство згодилося здійснити всі роботи по Соборності за 107 млн грн.

 Скриншот

ПрАТ «УКРАТОМЕНЕРГОБУД» зареєстроване в Києві в 2003 році. Бенефіціаром фірми із жовтня минулого року є Олександр Баштаненко, а підписантом Юрій Когут.

У тендерній документації ПрАТ «УКРАТОМЕНЕРГОБУД» не приховує про наміри залучення субпідрядника. Ним має стати ТОВ «РОСТБУД ІНВЕСТ», засновником якого вказаний Микола Ковальчук.

Варте уваги те, що «УКРАТОМЕНЕРГОБУД» і ТОВ «РОСТБУД ІНВЕСТ» є фігурантами в одному кримінальному проваджені. Згідно з ухвалою в Єдиному державному реєстрі судових рішень, розслідування проводиться за фактом привласнення бюджетних коштів службовими особами «УКРАТОМЕНЕРГОБУД». Зокрема на будівництві шляхопроводу в Херсоні.

Зауважимо, що у цьому випадку ПрАТ «УКРАТОМЕНЕРГОБУД» також залучав ТОВ «РОСТБУД ІНВЕСТ» до проведення робіт у якості субпідрядника.

Також відомо з тендерної документації, що спецтехніку для виконання робіт ПрАТ «УКРАТОМЕНЕРГОБУД» орендує в ТОВ «ЄВРОСТРОЙ СТАНДАРТ» – власником якої є Руслан Рудомина. Цікавим фактом є те, що до кінця 2018 року Рудомина також був засновником ТОВ «РОСТБУД ІНВЕСТ» та фігурував серед акціонерів ПрАТ «УКРАТОМЕНЕРГОБУД».

Тобто, ПрАТ «УКРАТОМЕНЕРГОБУД» планує залучити субпідрядника та орендує техніку у підприємств що пов’язані з колишнім акціонером.

Крім того, роботи фірма виконуватиме в Полтаві, у той час, як уся матеріально-технічна база, згідно з тієї ж таки тендерної документації, розташовується в Херсоні.

Додамо, що влітку 2018 року, під час презентації проекту реконструкції вулиці, головний архітектор проекту Сергій Мурза оцінив його реалізацію у 70 млн грн. Як бачимо, така вартість виявилась більш реальною, ніж очікувана від УЖКГ.

Тоді ж архітектор показав, який вигляд матиме вулиця Соборності після реконструкції.

Сергій Мурза розповів, що тротуари по обидві сторони пішохідної зони будуть поділені на три частини:

  • по центру – пішохідна зона, яку не будуть заставляти літніми майданчиками (з улаштуванням тактильних засобів, які виконують попереджуючу функцію для маломобільних груп населення (тактильна плитка));
  • окрема зона ближче до будівель, на якій розмістять столики кав’ярень;
  • зона розміщення елементів благоустрою та зелених насаджень.

Зонування вулиці Соборності

Зонування вулиці Соборності

По вулиці Соборності також встановлять: 78 нових сміттєвих урн; 29 лав; 56 велосипедних паркомісць; 29 лав у парках; 166 вуличних меблів; 214 вуличних ліхтарів Norlys Visby.

Елементи благоустрою по Соборності

Елементи благоустрою по вулиці Соборності

Елементи благоустрою по вулиці Соборності

Також після довгих дискусій замовник все ж вирішив не замінювати стару бруківку на пішохідній зоні, а лише підняти її на рівень тротуарів.

Loading...