Bubble play
Bubble play

Portrait of cute friends having bubble fun on green lawn in park

Сьогодні, 18 березня, під час апаратної наради керівники структурних підрозділів освіти, культури та спорту міськвиконкому розповіли про заплановане дозвілля школярів під час весняних канікул.

Начальник управління освіти Юрій Матвієнко нагадав, що канікули розпочинаються 25 березня й триватимуть тиждень. У кожному навчальному закладі затверджений відповідний канікулярний план, додав посадовець.

Наприклад, у Міському центрі позашкільної освіти проведуть низку заходів:

  • Регіональний відкритий конкурс юних фото та відео аматорів;
  • Екскурсії учнів до музею «Народні ремесла» центру позашкільної освіти.

Також у Палаці дитячої та юнацької творчості під час канікул пройде тиждень безпеки життєдіяльності з низкою заходів: виставка малюнків вихованців Палацу «Що я знаю про безпеку»; оформлення інформаційного вісника для батьків «Безпека життя дитини понад усе»; екскурсія до музею пожежної безпеки.

Окрім того, продовжив Матвієнко, вихованці шкіл візьмуть участь у відкритому чемпіонати з болунінгу. Також для школярів заплановані екскурсії по Полтаві та області.

«На канікулах працюватимуть спортивні зали, де пройдуть змагання з футболу, баскетболу, настільного тенісу, а також різноманітні естафети. За канікулярним графіком працюватимуть гуртки, бібліотеки. До того передбачені консультації для дітей, які потребують додаткових занять із навчальних предметів», – розповів посадовець.

Окрім того для учнів організують культпоходи до кінотеатрів та театру імені Микола Гоголя.

Юрій Матвієнко (Фото Олега Журавльова)

Також Матвієнко зазначив, що директорам шкіл рекомендували організувати екскурсії для учнів старших класів на виробничі підприємства для популяризації профтехосвіти.

Матвієнко підсумував, що незабаром батьки учнів зможуть побачити графік дозвілля для своїх дітей на сайтах навчальних закладів.

Керівник управління культури Лариса Кречко додала, що під час канікул вкотре організують акцію «Школяр в музеї»: діти зможуть відвідати полтавські музеї зі знижкою 50% – за 5 грн (безкоштовно для переселенців і дітей учасників АТО). Також 1 квітня відзначатимуть 210-ту річницю дня народження Миколи Гоголя, і в Галереї мистецтв імені Ярошенка пройде урочисте нагородження переможців конкурсу щорічної міської премії імені Гоголя.

Директорка Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Буднікова повідомила, що з метою популяризації волонтерського руху 28 березня відбудеться четвертий форум волонтерів «Здорове місто в наших руках».

Нагадаємо, ЗМІСТ повідомляв про режим роботи музеїв у 2019 році та вартість відвідування.

Loading...