Міська влада відмовилася реконструювати вулицю Соборності в 2019 році

Автор: Віталій Крицький, 28 лютого, 10:56

Фото: Вулиця Соборності (Фото Олега Журавльова)


У четвер, 28 лютого, у черговому випуску видання «Полтавський вісник» голова фракції «БПП» Андрій Матковський заявив, що влада відмовилась реконструювати вулицю Соборності в цьому році.

За словами депутата, міська влада вирішила виділити 50 млн грн на впорядкування прибудинкових територій, «щоб були місця для паркування і машини не ставили на газонах», а також відремонтувати тротуари.

«Щоб це реалізувати, ми відмовилися від реконструкції вулиці Соборності у 2019-му. Це буде в наступному», – зазначив Андрій Матковський.

Секретар міської ради Олександр Шамота підтвердив цю інформацію:

«Тендер скасований. Питання поки не обговорювалося. Ймовірно, ми відмовимся від нового тендеру. Подивимося по бюджету на наступний рік і приймемо відповідне рішення колегіально, а не одноособово».

Заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко додав, що кошти на реконструкцію вулиці Соборності в 2019 році до бюджету закладені не були:

«Тендер не відбувся. Чи будемо його робити повторно – не знаю. На сьогодні, напевне, ні. Якщо це означає, що міська влада відмовилась – то так, відмовилась. До того, ймовірно, в цьому році ми не встигнемо. Причин декілька: той тендер який був – скасований. На проведення нового тендеру – потрібен час. І це кошти. Ба більше, вони, кошти, не були передбачені».

Нагадаємо, 13 лютого управління ЖКГ відмінило торги на капремонт тротуарів по вулиці Соборності.

Раніше, 7 лютого, стала відома фірма, яка проведе капремонт тротуарів та елементів благоустрою вулиці Соборності в Полтаві. Найбільш економічно вигідну пропозицію подало київське ПрАТ «УКРАТОМЕНЕРГОБУД». Підприємство згодилося здійснити всі роботи по Соборності за 107 млн грн. Спершу очікувана вартість робіт управлінням ЖКГ була заявлена в розмірі понад 162,5 млн грн. Та в результаті аукціону сума знизилася на 55,5 млн грн.

Нагадаємо, ЗМІСТ вже показував,  який вигляд матиме вулиця Соборності після реконструкції.

Опублікована: 28 лютого 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація