Міська влада запустить електронний квиток на місяць пізніше, ніж планувалося

Автор: Вікторія Баберя, 11 лютого, 16:25

Фото: Електронний квиток у Полтаві


Електронний квиток у Полтаві запрацює на місяць пізніше – до 1 червня. Про це ЗМІСТу повідомив в.о мера міста Олександр Шамота.

Хоча раніше Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань ЖКГ, заявляв, що систему впровадять до 1 травня.

Наразі ж прозвучали нові терміни. За словами Олександра Шамоти, автоматизована системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті запрацює до кінця першого півріччя:

«План номер один: до 1 червня запустити систему електронного квитка. Тож, до цього дня і валідатори, і система все буде працювати як належне».

Організацію, яка займатиметься встановленням визначать 12 лютого – відбудеться засідання конкурсного комітету. Документи від потенційних переможців приймали до 28 січня. Як зазначало ІВ «Полтавщина», на конкурс подалася лише одна фірма – приватне підприємство «Укр-Спец-Софт» із Дніпра.

Євген Якуба, начальник транспортного відділу, пояснив, що конкурсний комітет розгляне пропозицію та може визначить переможця. Скоріше всього, ним стане «Укр-Спец-Софт». Надалі вони мають взяти на себе всі витрати, необхідні для впровадження системи, та безпосередньо займатиметься встановленням, контролем за пристроями та їх зберіганням.

«Фірма займатиметься налагодженням електронної системи, закупівлею валідаторів і усього іншого обладнання, необхідного для запуску електронного квитка в першому півріччі», – пояснив Олександр Шамота.

У кожному автобусі/тролейбусі встановлять валідатори. Щоб розрахуватися за проїзд, потрібно буде просто прикласти до нього транспортну або банківську карту. 

Нагадаємо, наприкінці серпня міськвиконком зробив перший крок та ухвалив рішення про створення конкурсного комітету з визначення особи, відповідальної за встановлення валідаторів у міському транспорті. І на початку листопада виконком вже затвердив склад комітету.

Опублікована: 11 лютого 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація