Міськрада вирішила не підписувати меморандум із роботодавцями міста

Автор: Ресурс ЗМІСТ, 11 травня, 13:37

Фото: Член «Полтавської міської організації роботодавців» Олександр Дербеньов


Члени комісії з питань розвитку підприємницької діяльності не проголосували за підписання меморандуму про співпрацю з «Полтавською міською організацією роботодавців».

Ця комісія – друга, на якій розглядають питання співпраці. Спершу його винесли на регламентну комісію, з якої, після обговорення, вирішили делегувати питання на ще одну. Думки членів цієї комісії розділилися порівну – рішення не ухвалили.

Міськрада вирішила не підписувати меморандум із роботодавцями міста

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства, сказав: якщо зараз підписати меморандум з роботодавцями, надалі міськраді доведеться співпрацювати з іншими «громадськими організаціями».

Член «Полтавської міської організації роботодавців» Олександр Дербеньов пояснив, що об'єднання керується окремим законом «Про організації роботодавців», тож порівняння з рештою громадських організацій – не зовсім коректне з боку міської влади.

Він такж зазначив, що текст меморандуму проходив етап коригування юридичним відділом міської ради: деякі пункти видалили, деякі – змінили. Але й за виправлений варіант угоди комісія не проголосувала.

Опублікована: 11 травня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація