Фото – kobelyaky-miskrada.gov.ua

Численними писанковими декораціями прикрасили місто Кобеляки.

Як повідомили у Кобеляцькій міській раді, вони вбирають вхід у міський  парк «Центральний» різнобарвними писанками вже другий рік поспіль.

Про значення таких святкових декорацій, які прикрашатимуть місто та милуватимуть око перехожих і гостей упродовж Великодніх свят говрять так:

«Писанки – символ оберегу та щастя, вони прикрашені орнаментом і малюнками, що відповідають українським традиціям та містять символіку міста Кобеляки. Біля альтанки різнобарв’ям писанок "розквітнули" Великодні дерева».

Фото - kobelyaky-miskrada.gov.ua

Крім того, з 26 по 28 квітня, у Кобеляках відбудуться прибирання до Великодніх свят. Взяти участь у весняній толоці та навести лад біля своїх підприємств, магазинів, кафе та будинків, запрошують усіх небайдужих. Закликають, також, долучитися до прибирання і в населених пунктах, що увійшли до складу територіальної громади:

«Тож давайте разом, щоб до початку богослужіння у Чистий четвер, зробимо нашу громаду чистішою».

Разом з тим, Кобеляцька міська рада прохає жителів територіальної громади не ходити до храму на традиційні спільні посвячення на Великодні свята та не відвідувати кладовищ у поминальні дні, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID - 19 cпричиненою коронавірусом».

Loading...