Молодіжний театр «Т.АКТ» організовує захід для родин учасників АТО

Автор: Ресурс ЗМІСТ, 8 січня, 16:59

Фото: Молодіжний театр «Т.АКТ» організовує захід для родин учасників АТО (Джерело - сторінка «Т.АКТ» у facebook)


Театр «Т.АКТ» майже завершив збір коштів на виставу «Зілля», яку відіграють безкоштовно для українських військовослужбовців. Для цього залишилося зібрати всього 800 грн.

Наприкінці лютого у Полтаві втретє відбудеться вистава «Зілля» за повістю Ольги Кобилянської «В неділю рано зілля копала…». Цього разу вистава буде благодійною, тому організатори  ініціювали збір коштів на краудфандинговій платформі ЗМІСТу. Режисерка театру Олена Суптеля говорить, що проведення таких заходів є важливим, бо саме так можна висловити свою вдячність українським воїнам:

«Кожен робить те, що має. Ми ставимо виставу і сподіваємось, що це комусь потрібно. Проведенням цього безкоштовного заходу ми висловлюємо велику вдячність бійцям АТО і їхнім сім’ям за те, що захищають наш мир».

Захід відбудеться у Полтавському академічному обласному театрі ляльок. За словами театралів, вони очікують близько 300 глядачів.

Загальна сума, яку планує зібрати театр, – 6 тис. грн. Ці гроші необхідні для:

  •        вдосконалення декорацій та реквізиту;
  •        оренди світлового та звукового обладнання.

На сьогоднішній день для завершення збору для благодійної вистави не вистачає всього 800 грн. Кошти, що були вже зібрані, свідчать про те, що полтавці прихильно ставляться до театру, тому давайте разом допоможемо ініціативі молоді у нашому місті.

Додамо, прем’єра вистави «Зілля» відбулася 6 жовтня минулого року. Полтавські театрали готувалися до неї протягом 9 місяців.

Опублікована: 8 січня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація