МОЗ забороняє Полтавщині та регіонам послаблювати карантин – оновлений список

Автор: Анастасія Добряк, 22 травня, 22:03

Фото: На Полтавщині поки не послаблюватимуть карнатин чреез заборону МОЗу


Полтавщині не вистачає 0,2 до показника «охоплення тестуванням», аби МОЗ дозволило послабити карантин в регіоні.

Наразі охоплення тестуванням складає 11,8 на 100 тис. населення з 12 необхідних. Через це Полтавська область знову опинилася серед регіонів, де умови карантину послабити наразі не можна. Схожа ситуація у Київської, Рівненської, Закарпатської, Волинської, Донецької, Луганської та Чернівецької областей. Також карантин не послаблять у Києві. Новий список опублікували на сайті МОЗу.

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко сказав, що Полтавщина може виконати усі три умови для переходу до другого етапу пом'якшення карантину до понеділка:

«Проблеми з тестуванням виникли в Полтавській, Луганській та Донецькій областях. Полтавська область може протестувати сьогодні і завтра, вона дійде до показника 12 і за рішенням ДНС відкриють другий етап пом'якшення карантинних заходів».

Оновлені дані МОЗу про готовність областей до послаблення карантину

Натомість керівництво Полтавської ОДА каже, що у нашому регіоні найбільш сприятлива ситуація для послаблень умов. Перший заступник голови ПОДА Дмитро Лунін розповів 22 травня, що Полтавщина потрапила до списку не готових до послаблення карантину областей від МОЗ через невелику кількість тестувань на коронавірус. За його словами, в області не проводять більше тестувань не тому, що не мають для цього потужності, а через те, що немає підозр.

Сьогодні в ОДА проводили наради з МОЗ щодо послаблення карантину, але рішення сьогодні так і не ухвалили.

Опублікована: 22 травня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація