Можливості для полтавців: креативників безкоштовно навчатимуть правовій грамотності

Автор: Яніна Мурдза, 2 вересня, 17:45

Фото: Заняття відбуватимуться онлайн (Джерело – Unsplash Photos for everyone)


До навчання запрошують творців авторських продуктів: дизайнерів, художників, журналістів, письменників, менеджерів проєктів. Учасників відбиратимуть за напрямками медіа, мода, IT, мистецтво та культура. Пройти анкетування і взяти участь у проєкті можна до 20 вересня.

Навчання юридичній грамотності відбудеться в межах проєкту International Creative Law & Business Studios, що реалізується Інститутом права, технологій та інновацій (ILTI) за підтримки Українського культурного фонду (УКФ). Інформацію надає офіційний сайт організатора проєкту.

Безкоштовне навчання відбудеться 1-30 жовтня 2020 року у форматі онлайн (двічі на тиждень).

Представники креативної індустрії Полтави будуть вивчати юридичні тонкощі своєї сфери, дізнаються про тенденції у розвитку бізнесу, просуванні продукту та нових технологій і трендів. Лекторами проєкту будуть фахівці України, США та Великобританії.

«У минулому році в проєкті були тільки українські експерти. Цього року ми залучаємо лідерів креативних індустрій з США і Великобританії. На їх прикладах легко зрозуміти, що можна працювати легально, а духовні цінності і соціальні принципи не заважають робити все юридично грамотно», – розповідає директорка Інституту права, технологій та інновацій (ILTI) Ольга Сімсон.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму на сайті проєкту (Art, Fashion, Media або IT). За результатами анкетування буде відібрано 50 учасників. Кінцевий термін подачі заявки – 20 вересня о 23:59 год.

Афіша

Детальнішу інформацію можна отримати на сайті проєкту та на сторінці у Facebook.

Опублікована: 2 вересня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація