На капремонт двох шкіл та ліцею в Полтаві виділили понад 66 мільйонів гривень

Автор: Вікторія Баберя, 26 лютого, 13:16

Фото: Школа №22 в Полтаві (Фото Миколи Лисогора)


Управління капбудівництва Полтавського міськвиконкому опублікувало на порталі Рrozorro тендери на ремонт двох шкіл та ліцею в місті.

Зокрема 25 лютого оголосили тендери:

  • ЗОШ І-ІІІ ступенів № 30 (по вул.Курчатова, 16/12);
  • ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22 (по вул. Низовій, 8).

Очікувана вартість капітального ремонту з улаштуванням теплоізоляції частини фасаду ЗОШ №30 12 млн 568 тис. 369 грн. Планують замінити вікна та двері на металопластикові, утеплити фасад мінеральним плитами та плитами із екструдованого пінополістиролу тощо.

За капремонт школи № 22 управління капбудівництва готове заплатити 2 млн 310 тис. 97 грн. Зокрема, згідно з тендерною документацією збираються змінити покрівлю будівлі із хвилястих азбестоцементних листiв на бруски з листової сталi, покриття підлоги з лінолеуму та реніту. Також провести зовнішнє опорядження фасаду школи та облаштувати доріжки та тротуари на території.

Провести усі роботи підрядники, які здобудуть перемогу в торгах мають до початку нового навчального року. Подавати пропозиції учасники можуть до 12 березня, аукціон стартує наступного дня.

Також раніше вже провели торги та 12 лютого уклали договір на капітальний ремонт з підсиленням стін та відновленням вимощення будівлі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 (по вул. Маршала Бірюзова, 64). Роботами займатиметься ТОВ «ДОМОБУДІВЕЛЬНИЙ КОМБІНАТ» за 1 млн 494 тис. 153,48 грн.

До того, 25 лютого уклали договір на реставрацію пам’ятки архітектури у Полтаві – ліцею № 1 ім. І.П. Котляревського – із ТОВ «ДОЛОМІТ-БУД». Фірма згодилася виконати усі реставраційні роботи за 49 млн 396 тис. 941,6 грн, що на майже 3 млн менше очікуваної вартості (близько 52 млн грн).

ТОВ «ДОЛОМІТ-БУД» – це полтавське підприємство, зареєстроване в 2013 році. Директором фірми із вересня 2018 року є Наталія Поставна, вона ж вказана і серед засновників. До 2018 року власницею була Світлана Ошека, а директором – Михайло Верхола.

Так згідно з тендерною документацією проведуть капремонт даху; установити снігозатримувачі, слухові вікна; огородити покрiвлі перилами; навiсити водостiчні труби, колiна, вiдливи i лійки; відремонтувати вентиляційну систему. Крім того, підрядник має перефарбувати фасад й прикрасити його орнаментами зі складними і простими малюнками. Усі вікна замінять на металопластикові, а також старі трубопроводи опалення й встановлять чавуні опалювальні радіатори. Встановлять також нові туалети, раковини й умивальники.

Опублікована: 26 лютого 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація