На Леваді та в центрі встановлюють контейнери для роздільного збору сміття

Автор: Аліса Куценко, 7 березня, 09:01

Фото: Сміттєві баки по вул. Богдана Хмельницького, 12 (фото Анни Аксюк)


Також перероблені зі старих контейнерів поставили біля 4-ї міської лікарні, а пізніше ними облаштують і більш віддалені райони.

Про це ЗМІСТу розповів заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко у вівторок, 5 березня. За його словами, їх встановлюють на місці «кліток», якими користувалися підприємці у центрі:

«Це ті баки, які наше комунальне підприємство переробляє власними силами. Близько 150-ти штук уже перероблено. Ми почали їх виставляти на Леваді, у середу будемо виставляти у центрі. Сподіваємося, що люди потихеньку будуть привчатися до роздільного збору сміття».

Олексій Чепурко сказав, що старі-нові баки закриваються на ключі, які знаходяться у КАТП-1628.

Також він додав, що депутати виділили на їхнє переобладнання 150 тис. грн. Пізніше вони планують замінити баки в інших районах, поки що «закривають» великі райони.

«У майбутньому, звичайно, плануємо придбати ще 900 баків для роздільного збору, і ще десь в районі 150 баків плануємо переобладнати», – зазначив очільник ЖКГ.

Нагадаємо, про переобладнання старих контейнерів директор КАТП-1628 Тарас Бойко повідомляв у листопаді минулого року. Тоді ж Олексій Чепурко озвучував плани повністю взяти під контроль питання сортування сміття, щоб унеможливити нелегальне вивезення й продаж втор сировини безхатченками, які періодично працюють на Макухівському сміттєзвалищі.

 

 

Опублікована: 7 березня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація