На наступній сесії облради депутати піднімуть питання передачі родовищ російському олігарху

Автор: Аліса Куценко, 10 жовтня, 10:30

Фото: Депутати розглянуть питання передачі нафтових родовищ на черговій сесій (Джерело - cikavo.net)


Чергова 22-га сесія Полтавської обласної ради відбудеться в Шишаках наступної п’ятниці, 19 жовтня. Згідно з розпорядженням голови обласної ради, Олександра Біленького, порядок денний складається з 64-х питань.

Так, депутати знову розглянуть питання щодо затвердження технічної документації з нормативної-грошової оцінки 18-ти земельних ділянок державної власності, наданих в оренду скандальному ТОВ «Біланівський гірничо-збагачувальний комбінат», кінцевим бенефеціаром якого є народний депутат Костянтин Жеваго.

Крім цього, у переліку вказане питання про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Ймовірно, що депутати повернуться до ще однієї скандальної теми – передачі газових родовищ фірмі російського олігарха Павла Фукса. Нагадаємо, цього літа East Europe Petroleum отримала 12 родовищ – 10 на Полтавщині та 2 на Харківщині, – після того, як облрада близько 60-ти разів відмовила «Укргазвидобуванні» в отриманні ліцензії на видобуток. Готовність відміняти попереднє рішення декларували представники РПЛ, ВО Свобода та Батьківщина під час перемовин із Дмитром Гнапом, який декілька раз відвідував Полтаву із вимогою скасування дозволів.

Також на засіданні мають прийняти рішення щодо обрання депутата обласної ради від фракції «Батьківщини» Володимира Ярошенка членом постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків із громадськістю та дотримання прав учасника АТО. Раніше в роботі комісії брав участь його колега – однопартієць Юрій Лебедин, який за власною згодою склав депутатські повноваження наприкінці квітня.

Думки обох сторін конфлікту із питання газових родовищ Павла Фукса можна почитати тут.

Опублікована: 10 жовтня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація