Тематичну виставку «100 років боротьби: Українська революція 1917-1921» присвятили 106-й річниці від дня створення Української Центральної Ради (УЦР).

Виставка висвітлює різні аспекти творення Української державності протягом 1917-1921 років та складається з 20 банерів. На них розмістили більш ніж 250 унікальних документів та фотографій. 

Організували виставку Обласний краєзнавчий музей імені Василя Кричевського, Полтавський офіс Українського інституту національної пам’яті (УІНП) та Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека імені Івана Котляревського.

Ознайомитися з інформацією, яку висвітлили на банерах можна на третьому поверсі вестибюля бібліотеки. Там вони будуть розташовані протягом місяця. Також кожен охочий може завантажити електронний варіант цієї виставки.

На відкритті проєкту представниця краєзнавчого музею Наталія Кузьменко зауважила, що для створення банерів автори використовували вагомі наукові дослідження та нові документи. Попри це, інформація подана в простій та цікавій формі.

Історичні факти про УЦР та добу Української революції, про сучасну російсько-українську війну присутнім розповів також регіональний представник УІНП Олег Пустовгар.

Авторами виставки є: Володимир В’ятрович, Ярослав Файзулін, Вікторія Яременко, Віталій Огієнко, Анатолій Хромов, Богдан Короленко, Зоя Бойченко, Наталія Бик.

Фото – УІНП.

Loading...