На Огнівці збирають кошти для встановлення дерев’яного мосту

Автор: Аліса Куценко, 19 грудня, 12:17

Фото: На Огнівці збирають кошти для встановлення дерев’яного мосту (Джерело - фото І.Окара зі сторінки у facebook)


Мешканці мікрорайону збираються дістати плиту перекриття з води, що затоплює території біля ставків, а також встановити міст у найвужчій частині струмка.

Як розповів ініціатор, економіст-будівельник Іван Окара, як тільки дозволить погода, він разом із однодумцями одразу почнуть роботи:

«Нам треба “закопатися”, тому чекаємо потепління. Уже є люди, які готові допомогти фізично, є навіть матеріали для мосту».

За приблизними розрахунками, потрібно 2 тис грн, з яких Іван Окара готовий виділити половину. Близько 1 тис грн потрібно на роботу маніпулятора, який витягне зі струмка залізобетонну плиту. За його словами, саме вона заважає руху води, що піднімається і затоплює перехід.

 Огнівці збирають кошти для встановлення дерев’яного мосту (Джерело - фото І.Окара зі сторінки у facebook)

Іван Окара зазначив, що це набридло мешканцям, які займаються бігом і просто ходять тут кожного дня, тому він готовий зайнятися мостом.

«Довжина дерев’яного мосту приблизно 3,5 м, це якщо ставити у найвужчому місці. Якщо ставити у найширшому місці, то буде десь 6-7 м».

Іван Окара розповів, що в 2016 році вже був подібний проект у рамках «Бюджету участі» – «Поринь у красу природи». Тоді передбачалося облаштування території для відпочинку, встановлення лавочок і містка, але суттєвих змін немає. Ініціатор вважає, що дерев’яний місток буде тимчасовим і бюджетним, а згодом міст все-таки з’явиться.

Через тиждень Іван Окара надасть готовий проект і кошторис дерев’яного мосту. Тоді ж розповість, як долучитися до ініціативи і куди перерахувати кошти.

Опублікована: 19 грудня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація