На Полтавщині готуються до ускладнення погодних умов

Автор: Аліса Куценко, 9 січня, 09:08

Фото: На Полтавщині готуються до ускладнення погодних умов (Джерело - censor.net)


Гідрометцентр попереджає полтавців про хуртовину, налипання снігу та ожеледицю.

Як повідомляє ОДА, в наслідок циклону, що рухається в Україну з Греції, протягом двох-трьох днів очікується погіршення погодних умов. У зв’язку з цим вчора, 8 січня, відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій з очільниками області та ДСНС.

«Рятувальники готові до складних погодних умов. В оперативному розрахунку маємо достатньо техніки та кваліфікований особовий склад», - зазначив Володимир Салогуб, начальник Головного управління ДНСНС України у Полтавській області.

За інформацією Полтавського гідрометцентру, завтра очікується ускладнення погодних умов у південних областях, а 11 січня – а території Полтавщини. Прогнозується приріст снігового покриву складатиме близько 10-20 см.

«Вночі 11 січня на території області – пориви вітру до 15-20 м/с. Такі погодні умови можуть ускладнювати рух транспорту, роботу енергетиків та інших служб. Вночі 10 січня морози спадуть до 5 градусів. Вдень температура повітря становитиме близько 0 градусів», – сказав Ігор Замирайло, начальник Полтавського обласного центру з гідрометеорології.

 

Опублікована: 9 січня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація