На Полтавщині не можна відвідувати ліси через підвищену пожежонебезпеку

Автор: Єгор Рудь, 30 червня, 15:02

Фото: Дендропарк


З 30 червня до 2 липня в області переважатиме надзвичайна пожежна небезпека 5 класу. Згідно з протипожежними вимогами на території лісового фонду, у цей період заборонено відвідувати ліси з метою зниження ризику загоряння.

Про це стало відомо з Українського гідрометеорологічного центру. Останній, 5 клас пожежної небезпеки встановлюється, якщо тривалий час тримається суха і спекотна погода.

Тож 1–2 липня, 5 клас пожежної небезпеки переважає в таких містах і селах області:

  • Веселий Поділ;
  • Кобеляки;
  • Гадяч;
  • Коломак.

У Полтаві триматиметься 4 клас пожежної небезпеки.

Прогноз пожежної небезпеки

Прогноз пожежної небезпеки

Прогноз пожежної небезпеки

Як повідомила прессекретарка Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Лілія Гнатенко, на Полтавщині пожежна небезпека в лісах триває з березня до жовтня:

«Перший клас – це коли йдуть дощі, тому він не становить загрози. Становить загрозу, зокрема для лісів, 4 клас, якщо тривалий час тримається посушлива погода, та 5 клас. Коли тривалий час йшли дощі, на Полтавщині не було високої пожежної небезпеки – зберігався 2–3 клас, який не становить загрозу для лісів. Полтавське лісове господарство звертається до населення з проханням – у цей час поставитися із розумінням та утриматися від відвідування лісів. Тому що навіть без злого умислу, а через необачність, можна викинути недопалок і  ліс загориться».

Для пожежної безпеки лісів встановлені спеціальні наглядові пункти та камери відеоспостереження. Також протягом дня з ранку до вечора в лісі працюють чергові та рейдові бригади.

Якщо помітили загорання в лісі телефонуйте повідомте в ГУ ДСНС в Полтавській області за телефоном 101.

Нагадаємо, що на Полтавщині з початку року ДСНСники ліквідували понад 800 пожеж. Додамо, що 13 квітня уряд підвищив штрафи за спалювання сухої трави та пошкодження лісів.

Опублікована: 30 червня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація