На Полтавщині понад 5 тисяч пацієнтів підписали декларації з лікарями

Автор: Вікторія Баберя, 26 березня, 13:36

Фото: Понад 5 тисяч пацієнтів підписали декларації з лікарями (Джерело - Anglin Medical)


Починаючи з 1 квітня стартує національна кампанія «Лікар для кожної сім’ї». Наразі ж пацієнти укладають декларації з лікарями у пілотному режимі. На Полтавщині такі документи підписали вже понад 5 тисяч осіб.

Згідно з даними, які опубліковані сайті Національної електронної системи охорони здоров’я, на території Полтавської області до eHealth приєдналися 35 медзакладів, 515 лікарів та 5420 пацієнтів.

Якщо порівнювати ситуацію в області із різними регіонами України, то Полтавщина входить до ТОП-5 за кількістю лікарів та підписаними з ними деклараціями.

Загалом, крім Полтавської найбільше лікарів приєдналися до електронної системи у Києві (1301), Харківській (822), Одеській (540), Донецькій (515) та Вінницькій (449) областях. Найменш активні лікарі на Херсонщині (11) та Тернопільщині (23).

Стосовно пацієнтів, які вже обрали сімейних лікарів та підписали декларації, то найбільше їх у Закарпатській (18167), Чернівецькій (8223), Кіровоградській (6323) та Донецькій (6177) областях. Найменше пацієнтів зафіксовано на Херсонщині (32), Черкащині (196) та Чернігівщині (293).

На Полтавщині 35 медзаклади уклали договори з eHealth. Порівняно з іншими областями, то це середній показник. Найбільше мед установ приєднались у Дніпропетровській (68) та Харківській (64) областях, а найменше – на Луганщині та Херсонщині (по 15).

Якщо ви ще визначаєтесь, чи підписувати та не знаєте як – на сайті eHealth можете дізнатися про етапи та необхідні документи.  

Довідка

Електронна система охорони здоров’я eHealth – це система, яка допомагає пацієнтам отримувати, а лікарям – надавати якісні медичні послуги. Крім того, з її допомогою можливо буде контролювати, наскільки ефективно витрачаються виділені на охорону здоров’я державні кошти і запобігати зловживанням. У майбутньому система eHealth дасть можливість кожному швидко отримати свою медичну інформацію, а лікарям – правильно ставити діагноз з урахуванням цілісної картини здоров’я пацієнта

Опублікована: 26 березня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація