На Полтавщині відкриють культурно-мистецький центр до річниці народження Гоголя

Автор: Анна Аксюк, 17 січня, 08:07

Фото: На Полтавщині відкриють культурно-мистецький центр до річниці народження Гоголя


У рамках святкування 210-ї  річниці від дня народження Миколи Гоголя, 1-го квітня відкриють культурно-мистецький центр у Гоголевому Шишацького району. Зараз під нього реконструюють сільський будинок культури, роботи планують завершити до 20 березня.

За словами директорки Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Валентини Вождаєнко, на дофінансування для завершення робіт у центрі виділено 12 млн грн. 

Під час відкриття центру планують провести науково-практичну конференцію за участі представників з різних міст України. Також, у Гоголево відбудеться театралізоване дійство.

Як повідомляє прес-служба ОДА, до відзначення 210-ї  річниці затвердили наступні заходи на початку квітня, які триватимуть протягом тижня:

  • У Полтаві плануєть покладання квітів до пам’ятника, вручення нагород  лауреатам цьогорічної премії імені Миколи Гоголя та відкриття традиційного фестивалю «В гостях у Гоголя»;
  • 1 квітня проведуть бліц-тур «Микола Гоголь – міфи і сучасність» для  представників посольств інших країн та перших осіб держави;
  • Туристам запропонують обласні маршрути, які пов’язані з Гоголівськими місцями на Шишаччині, Диканьщині, у Миргороді та Полтаві.

До ювілея земляка у Диканці реставрують пам’ятник Гоголю, а ще відкриють зал гоголівської тематики в Картинній галереї імені Марії Башкирцевої.

Опублікована: 17 січня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація