На Полтавщині запрацював сучасний молокопереробний мінізавод

Автор: Вікторія Баберя, 14 лютого, 10:26

Фото: На Полтавщині запрацював сучасний молокопереробний мінізавод (фото - i2.res.24o.it)


Молокопереробний мінізавод фермерського господарства «Ромашка» відкрили у селі Сагайдаки Шишацького району.

Обладнання для мінізаводу виготовило «Полтава-Союзмаш», тож підприємство забезпечено усіма необхідним потужностями: від пастеризації молока до упаковки готового сиру. Про це повідомили у пресслужбу ГУ «Держпродспоживслужби» в Полтавській області.

Молоко використовується із власної ферми, де налічується 500 голів дійного стада. Потужність заводу за одну добу – 10 тонн молока. Як говорить керівник ФГ Олексій Кругляк, годують корів екологічно чистими продуктами, без жодних добавок, натуральними кормами це – і комбікорм з власного мінізаводу, влітку постійний випас на зеленій масі, взимку – сінаж та силос. Таким чином, отримують натуральне і якісне молоко, яке поставляємо на завод для виготовлення твердих сирів та масла.

Олексій Кругляк розповів про особливості процесу збору молока в їхньому господарстві та показав цех готової продукції, де сир дозріває.

«Приготування сиру вимагає глибоких знань багатьох технологічних процесів. Наша продукція вироблена з цілющого молока без ГМО та пальмового масла. Головна мета запуску цієї лінії: створення екологічного та якісного продукту з гарними смаковими якостями».

Підприємство запровадило систему НАССР, Пирятинська міжрайонна лабораторія Держпродспоживслужби проводить контроль якості та безпечності продукції, дослідження продукції на мікробіологічні та хімічні показники.

Довідка

Оператор ринку діє в рамках швейцарсько-українського проєкту «Створення системи контролю за безпечністю харчових продуктів на основі оцінки ризиків у циклі виробництва та збуту молочних продуктів в Україні», що впроваджується швейцарською консалтинговою компанією з розвитку потенціалу «Сафозо» за фінансової підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).

Опублікована: 14 лютого 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація