На Полтавщині збільшується кількість хворих із пневмонією

Автор: Юлія Шинкар, 16 жовтня, 12:58

Фото: Минулого тижня в області захворіли на ГРВІ та грип майже 6 тисяч людей


15 жовтня  в області було здійснили 122 виїзди бригад екстреної допомоги до пацієнтів із пневмонією.

Про це 16 жовтня розповів директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації Віктор Лисак, під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

За його словами, на стаціонарному лікуванні з COVID-19 в області перебуває 286 пацієнтів, із них в інтенсивній терапії – 42 людини, до апаратів штучної вентиляції легень підключені 32 хворих.

Також Лисак каже, що варто на один-два тижні призупинити планові консультації в поліклініках.

Минулого тижня в області захворіли на ГРВІ та грип майже 6 тисяч людей. Це на 19% більше хворих у порівнянні з позаминулим тижнем. Найбільше хворих у Полтавському, Карлівському, Хорольському районах та Лубнах. З гострими респіраторними інфекціями до лікарні госпіталізували 68 хворих. Це 1,2% від усієї кількості захворілих. 

Усього за тиждень на ГРВІ та грип захворіли 5 тисяч 760 людей. З них 2 тисячі 564 хворих – діти. Обласний лабораторний центр пише, що у Полтавському районі та Лубнах кількість захворювань досягла високого рівня інтенсивності. Щеплення проти грипу в області почали робити в Кременчуці, Горішніх Плавнях, Козельщинському та Глобинському районах.

COVID-19 і гостра респіраторна вірусна хвороба (ГРВІ) мають схожі симптоми. Тому ЗМІСТ нагадує про основні ознаки кожної з хвороб, за якими їх можна визначити. Але за наявності симптомів, що вас турбують необхідно обов’язково звертатися до сімейного лікаря. Про симптоми COVID-19 та ГРВІ можна прочитати тут. Про симптоми пневмонії, тут.

Нагадаємо, у Полтаві не працюватиме дитяча поліклініка, адже Полтава потрапила до «червоної» карантинної зони.

Опублікована: 16 жовтня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація