Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Джерело – starkon.city

Проблему обліку даних обговорювали на тренінгові для медичних статистів Полтавщини 15 березня.  Нині заклади охорони здоров’я області працюють із 33 медичними інформаційними системами (МІС), які не взаємодіють та не обмінюються інформацією. Також відсутній єдиний алгоритм збору та аналізу даних. Ускладнює облік проблеми реєстрації смертей та міграції населення. До прикладу, коли «швидка» доставляє людину до кардіології, […]

Проблему обліку даних обговорювали на тренінгові для медичних статистів Полтавщини 15 березня. 

Нині заклади охорони здоров’я області працюють із 33 медичними інформаційними системами (МІС), які не взаємодіють та не обмінюються інформацією. Також відсутній єдиний алгоритм збору та аналізу даних. Ускладнює облік проблеми реєстрації смертей та міграції населення.

До прикладу, коли «швидка» доставляє людину до кардіології, її сімейний лікар не має інформації про це в електронній картці. Про хворобу він може дізнатися тільки зі слів пацієнта.

Проблема з узгодженням обліку даних в різних МІС нині не вирішена, тоді як навантаження на системи зростає через запровадження електронних рецептів та лікарняних.

Нагадаємо, що перелік ліків для продажу за рецептом на Полтавщині розширять із квітня.

Loading...