Поліцейські-вибухотехніки розповіли бійцям добровольчого формування «Легіон» про види небезпечних предметів, продемонстрували муляжі бойових гранат та радіокерованих саморобних пристроїв.

Також бійцям розповіли про заходи безпеки, яких слід дотримуватися при виявленні небезпечних предметів під час патрулювання вулиць населених пунктів або несення служби на блок-постах. 

Про це повідомили на сайті поліції Полтавщини.

З початку повномасштабної війни працівники вибухотехнічної служби поліції області перевірили 310 об’єктів. Загалом фахівці знищили понад 80 вибухонебезпечних предметів. Рештки боєприпасів вилучають як докази воєнних злочинів росії проти України.

Також вибухотехніки Полтавщини у складі зведеного загону працювали в Київській, Чернігівській та Житомирській областях. Там вони брали участь у відновленні безпечного простору після звільнення територій від окупації.Нагадаємо, тайбоксер Олег Приймачов очолив добровольче формування «Легіон», де наразі з кількома десятками бійців готується захищати Україну на передовій. Там навчають людей військової справи та поводженню зі зброєю.

Loading...