Зруйнована під час попереднього удару ТЕЦ у Кременчуці
Зруйнована під час попереднього удару ТЕЦ у Кременчуці

(Фото – «Цензор»)

Комунальники Кременчука з рятувальниками та правоохоронцями навчатимуться працювати за надзвичайних ситуацій. Курс стосуватиметься і можливих ворожих обстрілів.

У першу чергу це стосується водогонів, теплових, електричних та газових мереж. Про це повідомляють у Кременчуцькій міській раді.

Раніше в «Укргідроенерго» повідомляли, що можливий ракетний удар по Кременчуцькій дамбі не матиме катастрофічних наслідків. Гідротехнічні споруди ГЕС перебувають у належному стані, прорив греблі маловірогідний, а можливі пошкодження внаслідок ракетного ураження не матимуть катастрофічних наслідків:

«Щодо можливих сценаріїв ракетного обстрілу російськими військами греблі Кременчуцького гідровузла, критичної загрози для населення не прогнозується. Оскільки сама станція та гребля спроєктовані й побудовані у 60-х роках з урахуванням тогочасних загроз, зі значним запасом міцності та стійкості, зруйнувати чи суттєво пошкодити масивні гідротехнічні споруди ураженням ракетою не так просто». 

У випадку пошкодження металевих затворів греблі, може відбуватися поступовий витік води з Кременчуцького водосховища, внаслідок чого відбудеться короткочасне підтоплення деяких територій. 

Зони підтоплення будуть незначними й відомі службам ДСНС та місцевим органам влади, тому місцеві мешканці будуть повідомлені завчасно.

Loading...