Ментори минулорічної програми “Молодь змінить Україну – Полтавщина”

Це навчання по розробці та втіленню проєктів місцевого розвитку для учасників з Полтавщини від Фонду родини Богдана Гаврилишина. Уже вдруге відбудеться програма «Молодь змінить Україну – Полтавщина».

Як повідомляють в офіційній спільноті фонду, відбір на програму розпочнеться з 31 травня за посиланням.

Покищо усі охочі мають можливість обрати три населені пункти Полтавської області, де відбудеться навчання. Долучитися до вибору місць проведення програми можна до 14 травня включно посиланням.

Критеріями вибору населених пунктів є кількість заповнених анкет від громади та якість конкретних пропозицій співпраці. Долучатися запрошують громадських активістів, представників бізнесу, органів місцевого самоврядування та медіа.

Під час навчання 60 учасників та учасниць отримають знання та компетенції з проєктного менеджменту, реалізовуватимуть власні проєкти та матимуть можливість виграти малий грант або навчальну поїздку до однієї із семи європейських країн: Норвегії, Швеції, Австрії, Німеччини, Польщі, Швейцарії або Великої Британії.

Більше про етапи та зміст програми можна дізнатися на офіційному сайті.

Раніше ми повідомляли, що громада на Полтавщині хоче створити сад скульптур як у Британії за проєктом розробленим на першій програмі «Молодь змінить Україну – Полтавщина».

Нагадаємо, навчальна програма для молоді Полтавщини від фонду Богдана Гаврилишина минулого року стартувала на початку березня і проходила в трьох громадах області.

Loading...