Фото – «Укренерго»

При пошкодженні обладнання, відбуваються аварійні вимкнення, що потім впливають на зміни електропостачання за графіками.

Про це повідомляє «Полтаваобленерго»:

«Після відновлення електропостачання, надзвичайно стрімко зростає енергоспоживання. Електроустановки не розраховані і не  витримують різкого максимального збільшення електронавантаження. З ладу виходить дороговартісне обладнання, яке потребує тривалого ремонту або взагалі – заміни».

Через ворожі обстріли критичної інфраструктури знизилося виробництво електроенергії в Україні. Споживання держави становить приблизно 20 тис. МВт/год, а вироблення нині на рівні 9-10 тис. МВт.

Начальник ПОВА розповів, що нині Полтавщина не виробляє електроенергію. До прикладу, раніше Кременчуцька ТЕЦ виробляла 200 МВт/год, нині не виробляє нічого, тому така ситуація в області. 

На 8 грудня «Укренерго» довело ліміт по потужності у Полтавській області з 00:00 до 7:00 у 267 МВт та з 07:00 до 24:00 в 332 МВт. Однак через дефіцит електроенергії зранку запроваджували спеціальний графік аварійних відключень на 37 МВт, а згодом ГАВ на 152 Мвт.

Loading...