Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

(Фото – пресслужба «Полтававодоканал»)

Підрядник має виготовити проєктно-кошторисну документацію з отриманням позитивного звіту експертизи для реконструкції очисних в селі Божківське.

Роботи замовляє комунальне підприємство «Турбота» Новоселівської сільської ради. Очікувана вартість – 600 тис. грн. Подати тендерні пропозиції підрядники можуть до 27 січня. Про це стало відомо з ресурсу Prozorro 17 січня.

Виготовити документацію до об'єкта «Реконструкція очисних споруд господарчо-побутових стічних вод потужністю 200м3/добу від с. Божківське, Полтавського району, Полтавської області» мають до 24 грудня 2022 року.

Нагадаємо, на Затуринських очисних спорудах встановили нову повітродувну систему, яка забезпечує роботу одного з етапів очищення стічних вод.

Повітродувну станцію «Полтававодоканал» придбав за 11 млн 800 тис. грн. Основний етап очищення стічної води відбувається за допомогою споруд біологічного очищення. Для забезпечення ефективної «роботи» активного мулу потрібен кисень в певній кількості. Якщо його недостатньо – якість очищення стоків погіршиться, якщо більше, ніж потрібно мікроорганізмам та бактеріям, – це зайві витрати електроенергії.

Loading...